Interpretacja indywidualna z dnia 15 lipca 2025 r., Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej, sygn. 0114-KDIP2-1.4010.345.2025.1.AZ
Dochód uzyskiwany z tytułu świadczenia kompleksowego w ramach SSE podlega zwolnieniu z CIT na podstawie art. 17 ust. 1 pkt 34a ustawy o CIT, natomiast dochód z tytułu sprzedaży złomu nie korzysta z takiego zwolnienia.
Interpretacja indywidualna - stanowisko w części prawidłowe a w części nieprawidłowe
Szanowni Państwo,
stwierdzam, że Państwa stanowisko w sprawie oceny skutków podatkowych opisanego stanu faktycznegow podatku dochodowym od osób prawnych w zakresie ustalenia, czy:
- dochód uzyskiwany przez Spółkę z tytułu świadczenia kompleksowego opisanego w stanie faktycznym (w tym z tytułu dostawy i montażu) w całości podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób prawnych - jest prawidłowe;
- dochód uzyskiwany przez Spółkę z tytułu sprzedaży złomu opisanego w stanie faktycznym w całości podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób prawnych - .
Już dziś zamów dostęp
do IFK Platforma Księgowych i Kadrowych
- Codzienne aktualności prawne
- Porady i artykuły z najpopularniejszych czasopism INFOR wraz z bieżącymi wydaniami
- Bogatą bibliotekę materiałów wideo
- Merytoryczne dodatki, ściągi, plakaty
Masz już konto? Zaloguj się
