do góry
Bezpłatny dostęp na 30 dni do INFORFK skorzystaj
Pobieranie danych...
 
data dodania: 03.08.2022
codzienne aktualności na Twojej komórce - pobierz aplikację mobilną
 

Jak chronić klientów biur rachunkowych przed niekorzystnymi zmianami Polskiego Ładu

Zapraszamy biura rachunkowe na bezpłatne webinarium: „Jak chronić klientów biur rachunkowych przed niekorzystnymi zmianami Polskiego Ładu” z gwarantowanym imiennym certyfikatem, które odbędzie się 23 sierpnia 2022 r. o godzinie 12.00.

ZAPISZ SIĘ >>

W programie webinarium:

 • Polski Ład 1.0: główne zmiany na niekorzyść podatników PIT
 • Problematyczne kwestie opodatkowania ryczałtowego – czy na pewno obniżka?
 • Polski Ład 2.0 próbą naprawy sytuacji podatników PIT?
 • Nowe zasady w zakresie składki zdrowotnej
 • Zmiana stawki PIT i likwidacja ulgi dla klasy średniej
 • Sytuacje bez zmian – na korzyść czy nie?
 • Odpowiedzi na pytania uczestników webinarium

Termin: 23 sierpnia 2022, godz. 12:00-13:00

Ostatnie 10 minut naszego spotkania przeznaczymy na Państwa pytania.

ZAPISZ SIĘ >>

Prowadzący: Mirosław Siwiński

Doradca podatkowy oraz radca prawny z bogatym doświadczeniem w obsłudze postępowań i wydawaniu opinii. Partner w Advicero Nexia. Posiada prawie 20 lat doświadczenia zawodowego. Specjalizuje się szczególnie w zagadnieniach dotyczących podatku od towarów i usług, podatku akcyzowego, podatków dochodowych czy przeprowadzaniu analizy podatkowej. Ma również doświadczenie w zagadnieniach z pogranicza prawa cywilnego i podatkowego oraz postępowaniach przed organami podatkowymi, sądami administracyjnymi, a także Trybunałem Sprawiedliwości UE. Zajmuje się również sporządzaniem opinii i pism procesowych z zakresu prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotacji oświatowych i transportu drogowego. Ma rozległe doświadczenie procesowe w sprawach ubezpieczeń społecznych, cywilnych i prawa pracy. Jest autorem i współautorem publikacji książkowych o tematyce podatkowej, w szczególności „Komentarza do podatku od towarów i usług” oraz „Komentarza do podatku akcyzowego” oraz licznych cyklicznych publikacji w prasie codziennej, branżowej oraz na portalach internetowych. Specjalizuje się w komentarzach oraz prelekcjach w zakresie podatku VAT, podatku akcyzowego, analizy podatkowej oraz postępowań podatkowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doradza w języku polskim i angielskim.

Korzyści dla uczestników webinarium:

 • Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań Ekspertowi.
 • Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.
 • Dzień po webinarium uczestnicy webinarium otrzymają retransmisję szkolenia. Retransmisja dostępna będzie przez 365 dni.
 • Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikaty oraz materiały szkoleniowe przygotowane przez Eksperta.
 • Możliwość sprawdzenia ustawień komputera przed transmisją webinarium. Zapraszamy do testowego wirtualnego pokoju INFORAKADEMII >>

VAT 2022. Komentarz

Książka zawiera praktyczne omówienie każdego przepisu ustawy o podatku od towarów i usług. Uwzględnia wszystkie zmiany obowiązujące od 1 stycznia i 1 lutego 2022 r. Dotyczą one m.in. zasad dokumentowania sprzedaży TAX FREE, faktur ustrukturyzowanych, platformy KSeF, zasad wystawiania i rozliczania faktur korygujących oraz nowych terminów zwrotów VAT. Komentarz uwzględnia też nowe regulacje w zakresie grup VAT, których wejście w życie przesunięto z 1 lipca 2022 r. na 1 stycznia 2023 r.

Kup już za: 269.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od IFK Platforma Księgowych
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK