Skutki podatkowe połączenia, w tym brak obowiązku rozpoznania na moment połączenia przychodów i kosztów w związku z przejętymi udziałami.
W zakresie ustalenia skutków podatkowych planowanego połączenia Spółek.
W zakresie ustalenia czy w związku z dokonaniem planowanego Połączenia po stronie Wnioskodawcy powstanie jakikolwiek przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych w szczególności w oparciu o art. 12 ust. 1 pkt 8ba, pkt 8c, pkt 8d lub pkt 8f ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.
W zakresie ustalenia: 1. czy przeprowadzenie połączenia, polegającego na przeniesieniu całego majątku Spółki Przejmowanej na Wnioskodawcę, będzie skutkować powstaniem przychodu podatkowego w rozumieniu art. 12 ust. 1 pkt 8c ustawy o CIT po stronie Wnioskodawcy jako Spółki Przejmującej, 2. czy przeprowadzenie połączenia, polegającego na przeniesieniu całego majątku Spółki Przejmowanej na Wnioskodawcę
W zakresie ustalenia czy w związku z połączeniem Spółki Przejmującej ze Spółką Przejmowaną w sposób wskazany w opisie zdarzenia przyszłego, po stronie Wnioskodawcy (Udziałowca) powstanie jakikolwiek przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych.
Czy w wyniku Połączenia Spółek, po stronie Spółki Przejmującej powstanie jakikolwiek przychód podatkowy w Polsce, w tym w szczególności na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 8d lub pkt 8f ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.
W zakresie ustalenia, czy wskazane Połączenie będzie skutkować powstaniem po stronie Wnioskodawcy przychodu/dochodu podlegającego opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych, w szczególności na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 8ba Ustawy o CIT.
W zakresie ustalenia czy w związku z planowanym połączeniem po stronie Spółki Przejmującej powstanie przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych.
W zakresie ustalenia czy w świetle przedstawionego stanu przyszłego przeprowadzenie połączenia spółek, w wyniku którego dojdzie do przejęcia Spółki Przejmowanej przez Wnioskodawcę, będzie skutkować po stronie Wnioskodawcy powstaniem przychodu podatkowego w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.
Czy w związku z konfuzją wzajemnych zobowiązań i należności istniejących między Spółką Przejmującą i Spółką Przejmowaną, do której dojdzie w momencie połączenia Spółek, po stronie Spółki Przejmującej lub po stronie Spółki Przejmowanej dojdzie do powstania przychodu podlegającego opodatkowaniu na gruncie Ustawy CIT?
W zakresie ustalenia czy w związku z Połączeniem Transgranicznym powstanie dla Wspólnika Spółki Przejmowanej przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych zaś na Spółce Przejmującej, spoczywać będzie obowiązek poboru zryczałtowanego podatku dochodowego od osób prawnych.
W zakresie ustalenia czy w związku z Połączeniem Transgranicznym powstanie dla Wnioskodawcy przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych.
W zakresie ustalenia czy w związku z planowanym połączeniem po stronie Spółki Przejmowanej powstanie przychód podlegający opodatkowaniu CIT.
W zakresie ustalenia czy: - w świetle przestawionego opisu zdarzenia przyszłego, przeprowadzenie Połączenia bez podwyższenia kapitału zakładowego Spółki Przejmującej nie będzie skutkować powstaniem przychodu podatkowego w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych dla Wnioskodawcy; - Połączenie nie będzie skutkować dla Zagranicznego Udziałowca powstaniem przychodu podatkowego, od którego
W zakresie ustalenia czy w następstwie dokonania połączenia, po stronie Spółki przejmującej powstanie jakikolwiek przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych, w szczególności na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 8c lub pkt 8d ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.
W zakresie ustalenia czy w następstwie dokonania połączenia, po stronie Wnioskodawcy jako Wspólnika Spółki przejmowanej powstanie jakikolwiek przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych, w szczególności na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 8ba ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.
Planowane połączenie nie będzie skutkować powstaniem przychodu po stronie Spółki Przejmującej na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 8ba, art. 12 ust. 1 pkt 8c, art. 12 ust. 1 pkt 8d, a przez wartość rynkową majątku Spółki Przejmowanej rozumie się sumę wartości rynkowej poszczególnych składników majątkowych (aktywów) wchodzących w skład przejmowanego majątku pomniejszoną o wartość zobowiązań.
W zakresie ustalenia czy w związku z przeniesieniem majątku Spółek Przejmowanych na rzecz Spółki Przejmującej, w ramach planowanego łączenia się A., D. oraz I., po stronie Wnioskodawcy (Spółki Przejmującej), dojdzie do powstania przychodu podlegającego opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych.
Ocena skutków podatkowych związanych z planowanym połączenie spółek.
Ocena skutków podatkowych związanych z planowanym połączeniem spółek.
W zakresie ustalenia czy w wyniku dokonania Połączenia, po stronie Spółki przejmującej, powstanie jakikolwiek przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych w Polsce, w szczególności na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 8c lub pkt 8d ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.