Czy z uwagi na zasady sukcesji podatkowej przewidzianej w art. 93 OP, prawidłowe jest stanowisko Wnioskodawcy, zgodnie z którym Wnioskodawca będzie uprawniony do zastosowania zwolnienia na podstawie art. 17 ust. 1 pkt 58a ustawy o CIT (przy spełnieniu wszystkich pozostałych warunków), jeżeli sprzedaż udziałów w Inwestycjach przez Wnioskodawcę, jako sukcesora prawnego Spółki Przejmowanej, zostanie dokonana
Zastosowanie zwolnienia od podatku od towarów i usług dla dzierżawy obwodów łowieckich.
Zwolnienie z opodatkowania podatkiem od towarów i usług dzierżawy przez Koła Łowieckie obwodów łowieckich.
Okres posiadania Udziałów przez Spółkę Przejmowaną przed dokonaniem Połączenia zaliczany dla celów zwolnienia z art. 22 ust. 4 i art. 17 ust. 1 pkt 58a ustawy o CIT
w zakresie ustalenia, czy dochody Wnioskodawcy uzyskane z tytułu dzierżawy gruntów rolnych, przeznaczone na cele wymienione we wniosku będą podlegały zwolnieniu od podatku dochodowego od osób prawnych, na podstawie art. 17 ust. 1 pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.
Dochód osiągnięty przez Koło Łowieckie, przeznaczony i wydatkowany na realizację celów związanych z ochroną środowiska będzie zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób prawnych, na podstawie art. 17 ust. 1 pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Tym samym stanowisko Wnioskodawcy, należy za prawidłowe.
Czy po połączeniu spółek Wnioskodawca będzie uprawniony do korzystania ze zwolnienia podatkowego, o którym mowa w art. 17 ust. 1 pkt 34 ustawy CIT, w odniesieniu do dochodu uzyskanego z działalności gospodarczej prowadzonej na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej na podstawie Zezwolenia Przejmowanego?