Usługi polegające na organizowaniu zajęć sportowych w dyscyplinach: trójbój siłowy oraz kulturystyka, podlegają zwolnieniu od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Prawo do skorzystania z tzw. ulgi sponsoringowej przewidzianej w art. 18ee ust. 1 ustawy o CIT.
Zastosowanie zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług organizacji zajęć sportowych.
Zastosowanie zwolnienia dla usług w zakresie uczestnictwa w zajęciach sportowych.
Zwolnienie na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy o podatku od towarów i usług dla prowadzonych zajęć sportowych.
Zastosowanie zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług organizacji zajęć sportowych hokejowych.
Zwolnienie od podatku prowadzonych zajęć sportowych na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy o podatku od towarów i usług.
Zwolnienia od podatku dla opłat pobieranych za uczestnictwo w zajęciach sportowych i wydarzeniach sportowych.
Możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków na reklamę w ramach zawartej umowy z klubem sportowym oraz skorzystać z z tzw. ulgi sponsoringowej, o której mowa w przepisach art. 26ha ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
Zastosowanie dla opisanych we wniosku Usług zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zwolnienie od podatku od towarów i usług prowadzonych zajęć sportowych na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zastosowanie zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług w zakresie organizacji zajęć tanecznych realizowanych przez Klub sportowy.
Podatek od towarów i usług w zakresie prawa do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego wynikającego z faktur dokumentujących świadczone kompleksowe usługi kateringowe.
Prawo do pełnego odliczenia podatku naliczonego w związku z wydatkami poniesionymi na działalność drużyny oraz drużyn juniorskich.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT w związku z realizacją projektu.
Zwolnienie na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług w zakresie uczestnictwa w zajęciach sportowych.
W zakresie ustalenia: 1. czy prawidłowe jest stanowisko Wnioskodawcy, że może uznać za koszty uzyskania przychodów poniesione na działalność sportową, koszty które ponosi w związku ze współpracą ze Stowarzyszeniami i związkami stowarzyszeń, tj. związkami sportowymi w rozumieniu art. 6 ust. 2 ustawy o sporcie, 2. czy prawidłowe jest stanowisko Wnioskodawcy, że może uznać za koszty uzyskania przychodów
Wydanie interpretacji indywidualnej dotyczącej podatku od towarów i usług w zakresie prawa do odliczenia podatku od usługi kompleksowej.
Brak możliwości odzyskania podatku w związku z wydatkami poniesionymi na realizację operacji.
W zakresie ustalenia, czy koszty poniesione przez Wnioskodawcę na podstawie art. 18ee ust. 2 pkt 1 ustawy o CIT, tj. na finansowanie klubu sportowego, a następnie faktycznie wydatkowane przez ten podmiot na finansowanie imprezy masowej, o której mowa w art. 18ee ust. 2 pkt 3 ustawy o CIT, Wnioskodawca może rozliczyć zgodnie z art. 18ee tej ustawy.
Interpretacja indywidualna w zakresie zastosowania zwolnienia na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług w zakresie uczestnictwa w zajęciach sportowych.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT w związku z realizacją projektu.
Zwolnienie na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług w zakresie uczestnictwa w zajęciach sportowych.