Zwolnienie od podatku od towarów i usług prowadzonych zajęć sportowych na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zastosowanie zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług w zakresie organizacji zajęć tanecznych realizowanych przez Klub sportowy.
Zastosowanie zwolnienia od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla świadczonych usług organizacji wyścigów sportowych z udziałem gołębi oraz związanych z tym czynności.
Zwolnienie na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług w zakresie uczestnictwa w zajęciach sportowych.
Zwolnienie na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług w zakresie uczestnictwa w zajęciach sportowych.
Zwolnienie od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy prowadzonych zajęć sportowych.
Zwolnienie od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy, świadczonych usług organizacji zawodów sportowych, w ramach których pobierana jest opłata startowa od uczestników.
Zwolnienie od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy, świadczonych usług organizacji wydarzeń sportowych, w ramach których pobierana jest opłata startowa od uczestników.
Wobec spełnienia przesłanki o charakterze podmiotowym oraz przesłanki o charakterze przedmiotowym, warunkujących zastosowanie zwolnienia od podatku, do świadczonych przez Państwa usług w zakresie zajęć sportowych (pływania oraz dyscyplin biegów z przeszkodami oraz biegów typu CROSS FIT) znajduje zastosowanie zwolnienie od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Wynagrodzenie pobierane za uczestnictwo w zajęciach sportowych prowadzonych przez klub sportowy podlega zwolnieniu od podatku od towarów i usług w oparciu o art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zwolnienie od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy prowadzonych zajęć sportowych.
Zwolnienie od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy prowadzonych zajęć sportowych.
Uczestnictwo w zajęciach sportowych, za które Wnioskodawca pobiera wynagrodzenie, korzysta ze zwolnienia od podatku VAT, o którym mowa w art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zwolnienie od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy świadczonych usług.
Uczestnictwo w zajęciach sportowych, za które Wnioskodawca pobiera wynagrodzenie i korzysta ze zwolnienia od podatku VAT, o którym mowa w art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zwolnienie od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy w związku z uczestnictwem w zajęciach sportowych.
Możliwość rozliczenia broni, amunicji, sprzętu taktycznego i akcesoriów jako koszty uzyskania przychodu, przez prowadzącego zajęcia rekreacyjne na strzelnicy, prowadząc działalność internetową na portalach internetowych (np. platforma oraz innych portali internetowych) o tematyce, broni, amunicji, strzelnic, strzelectwa, użycia broni oraz odpowiednich zachowań z bronią i bezpieczeństwa oraz działalności
Zwolnienie od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy w związku z uczestnictwem w zajęciach sportowych tańca.
Zwolnienie na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 podatku od towarów i usług w zakresie odpłatnego świadczenia usług.
Możliwość zastosowania zwolnienia od podatku VAT wobec organizowanych zawodów jeździeckich, imprez jeździeckich, nauki jazdy konnej oraz udostępniania w związku z nią koni i infrastruktury do nauki, brak możliwości zastosowania ww. zwolnienia dla usługi wynajmowania infrastruktury wraz z niezbędnym sprzętem oraz możliwość zastosowania zwolnienia podmiotowego od podatku VAT.
Możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków poniesionych przez Spółkę na rzecz Prezesa Zarządu zatrudnionego na podstawie kontraktu menedżerskiego.
Zwolnienia od podatku usług obejmujących zajęcia z akrobatyki i nowoczesnych form ruchu, piłki siatkowej na poziomie juniorskim, męską koszykówkę, tenisa stołowego, łucznictwa, jogi relaksacyjnej, kickboxingu, zajęć pilatesowych, zajęć dedykowanych seniorom „zdrowy kręgosłup”
Usługa polegającej na prowadzeniu zajęć sportowych korzysta ze zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy. Natomiast Usługa polegająca na udostępnieniu obiektów sportowych nie może korzystać z ww. zwolnienia od podatku VAT.
Obowiązki płatnika w kwestii zastosowania zwolnienia z opodatkowania (ulga dla młodych), kwalifikacji uzyskiwanych przychodów do odpowiedniego źródła oraz kosztów uzyskania przychodów.