Możliwość zutylizowania już wydrukowanych i zachowanych u siebie paragonów, papierowych wersji dobowych raportów fiskalnych oraz papierowych wersji miesięcznych raportów fiskalnych bez konieczności ich zdigitalizowania.
prawo do obniżenia obrótu ze sprzedaży, jak również kwoty podatku należnego o wartość udzielonych bonifikat na podstawie dodatkowo prowadzonej ewidencji komputerowej (w postaci zintegrowanego systemu informatycznego).
Czy prawidłowe jest stanowisko, że w przedstawionym stanie faktycznym za przychód należny, w rozumieniu art. 14 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, z tytułu sprzedaży leków refundowanych trzeba uznać wartość netto (bez należnego podatku VAT) cen transakcyjnych, tj. cen ofertowych, pomniejszonych o faktycznie udzielone rabaty, udokumentowane w opisany we wniosku sposób?
Czy w opisanym stanie faktycznym prawidłowym jest przy ustalaniu przychodu z tytułu prowadzonej działalności polegającej na sprzedaży leków wyłączenie z kwoty przychodu kwoty udzielonej bonifikaty?
Czy w opisanym stanie faktycznym prawidłowym jest przy ustalaniu przychodu z tytułu prowadzonej działalności polegającej na sprzedaży leków wyłączenie z kwoty przychodu kwoty udzielonej bonifikaty?
z uwagi na fakt, iż obowiązek przechowywania wszelkich dokumentów związanych z prowadzeniem ewidencji przy zastosowaniu kasy rejestrującej nie będzie spoczywał na Spółce, Wnioskodawca pozbawiony jest możliwości posiadania oryginału paragonu fiskalnego wystawionego przez autoryzowanego dealera zatem przepis § 7 ust. 3 rozporządzenia z dnia 28 marca 2011r. nakazujący dołączenie do kopii faktury paragonu
Z uwagi na fakt, iż podmiotami zobowiązanymi do prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kasy rejestrującej będą autoryzowani dealerzy, na Spółce nie będzie spoczywał obowiązek przechowywania jakichkolwiek dokumentów związanych z prowadzeniem takiej ewidencji, a więc zarówno raportów z kasy fiskalnej, jak i kopii paragonów fiskalnych
stawka podatku VAT na usługę wykonaną na przełomie 2010/2011 oraz określenie charakteru wykonywanej usługi
Czy wynagrodzenie należne partnerowi, z którym zawarta jest umowa handlowa, w której w sposób szczegółowy określono zasady przyznawania gratyfikacji, może być rozpoznawane jako poniesiony koszt podatkowy już na podstawie raportu generowanego przez Spółkę, gdy Spółka nie otrzymała wprawdzie faktury w miesiącu, w którym usługa była świadczona ale w tym miesiącu powstało zobowiązanie do zapłaty na rzecz