Opodatkowanie odpłatnego udostępniania Wiat na Targowisku oraz prawa do odliczenia kwoty podatku VAT naliczonego w związku z budową wiat na Targowisku.
Brak prawa do odzyskania podatku VAT w związku ze zrealizowaną Inwestycją.
Pełne prawo do odliczenia podatku VAT od wydatków związanych z modernizacją targowiska.
Prawo do 100% zwrotu podatku VAT naliczonego w związku z poniesionymi wydatkami inwestycyjnymi związanymi z budową wiaty na targowisku miejskim. Prawo do odliczenia 100% podatku VAT naliczonego w związku z ponoszonymi wydatkami bieżącymi dotyczącymi prowadzenia targowiska miejskiego.
Prawo do odliczenia w pełnej wysokości podatku naliczonego z tytułu nakładów poniesionych na budowę targowiska.
Prawo do odliczenia pełnych kwot podatku naliczonego z tytułu wydatków bieżących dotyczących targowiska i wydatków inwestycyjnych związanych z realizacją inwestycji.
Prawo do pełnego odliczenia podatku VAT naliczonego z faktur dokumentujących zakupy związane z realizacją inwestycji.
Prawo do częściowego odliczenia podatku VAT naliczonego od wydatków związanych z realizacją zadania.
Brak zwolnienia transakcji nabycia nieruchomości oraz prawo do odliczenia w związku z realizacją projektu.
Pełne prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego w związku z realizacją inwestycji.
Szef Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) może z urzędu (czyli z własnej inicjatywy) zmienić wydaną wcześniej przez Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej (KIS) interpretację indywidualną. Dzieje się tak, jeśli stwierdził jej nieprawidłowość, uwzględniając w szczególności orzecznictwo sądów, Trybunału Konstytucyjnego lub Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Szef KAS nie jest w tym zakresie
Prawo do odliczenia podatku VAT naliczonego związanego z budową targowiska.
Prawo do odliczenia pełnej kwoty podatku naliczonego od wydatków inwestycyjnych.
Gminie przysługuje/będzie przysługiwało prawo do pełnego odliczenia podatku naliczonego i wykazanego w fakturach dokumentujących wydatki inwestycyjne oraz bieżące związane z Targowiskiem.
Dotyczy prawa do odliczenia pełnych kwot podatku naliczonego z tytułu wydatków inwestycyjnych i bieżących dotyczących Targowiska I i wydatków bieżących dotyczących Targowiska II.
W zakresie braku prawa do odliczenia podatku VAT naliczonego w związku z realizacją Inwestycji.
Uznanie odpłatnego udostępnienia miejsc na targowisku za czynność podlegającą opodatkowaniu VAT oraz prawa do odliczenia podatku VAT naliczonego w pełnej wysokości z tytułu wykonania inwestycji.
Prawo do odliczenia podatku naliczonego z faktur dokumentujących usługi utrzymania targowiska przez Administratora wg sposobu określenia proporcji, o którym mowa w art. 86 ust. 2a ustawy (pytanie oznaczone we wniosku nr 1) oraz wskazania, w przypadku uznania w odpowiedzi na pytanie numer 1, że dokonując odliczenia podatku VAT z Faktury Gmina jest zobowiązana do stosowania przepisów o sposobie określenia
Prawo do odliczeniu podatku VAT naliczonego w związku z modernizacją targowiska.
Brak prawa do odliczenia podatku od towarów i usług z tytułu realizacji przyszłego zadania inwestycyjnego.
Prawo do odliczenia podatku naliczonego od wydatków związanych z realizacją zadania polegającego na utworzeniu stanowisk targowych.
Prawo do pełnego odliczenia podatku naliczonego z tytułu wydatków inwestycyjnych i bieżących ponoszonych na Targowisko.
Opodatkowanie podatkiem VAT odpłatnego udostępniania stanowisk handlowych na targowisku oraz prawo do pełnego odliczenia podatku naliczonego wynikającego z faktur VAT dokumentujących wydatki poniesione na rozbudowę i przebudowę targowiska.