Prawo do pomniejszenia kwoty podatku należnego o podatek naliczony wynikający z faktur zakupu towarów i usług dokumentujących Wydatki przeznaczone do realizacji polityki CSR.
Usługi polegające na organizowaniu zajęć sportowych w dyscyplinach: trójbój siłowy oraz kulturystyka, podlegają zwolnieniu od podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zwolnienie od podatku usług nauczania gry w tenisa ziemnego oraz wliczania ich wartość do limitu zwolnienia podmiotowego.
Odliczenie od podstawy opodatkowania wydatków na finansowanie studiów MBA pracownika w ramach ulgi określonej w art. 18ee ustawy o CIT.
Obowiązki płatnika w związku z wypłatą nagród za osiągnięcia sportowe.
Zastosowanie zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług organizacji zajęć sportowych.
Zastosowanie zwolnienia dla usług w zakresie uczestnictwa w zajęciach sportowych.
Ustalenia czy wydatki ponoszone przez Spółkę stanowią koszty uzyskania przychodów.
Zastosowanie zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług organizacji zajęć sportowych hokejowych.
Możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków na reklamę w ramach zawartej umowy z klubem sportowym oraz skorzystać z z tzw. ulgi sponsoringowej, o której mowa w przepisach art. 26ha ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
Skutki podatkowe przyznania nagród za wybitne osiągnięcia sportowe.
Brak prawa do obniżenia kwot podatku należnego o kwoty podatku naliczonego w związku z realizacją projektu.
Czy poniesione wydatki na organizację Spotkań biznesowych powinny zostać zakwalifikowane jako wydatki niezwiązane z działalnością gospodarczą lub ukryte zyski i opodatkowane ryczałtem od dochodów spółek na podstawie art. 28m ust. 1 pkt 2 lub 3 ustawy o CIT. Czy wydatki poniesione na organizacje Spotkań zespołowych i integracyjnych powinny zostać zakwalifikowane jako wydatki niezwiązane z działalnością
Zastosowanie dla opisanych we wniosku Usług zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zwolnienie od podatku od towarów i usług prowadzonych zajęć sportowych na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy.
Zastosowanie zwolnienia od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 32 ustawy dla usług w zakresie organizacji zajęć tanecznych realizowanych przez Klub sportowy.
Podatek od towarów i usług w zakresie prawa do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego wynikającego z faktur dokumentujących świadczone kompleksowe usługi kateringowe.
Brak prawa do odliczenia podatku naliczonego w związku z realizacją inwestycji.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT w związku z realizacją projektu.
Prawo do pełnego odliczenia podatku naliczonego w związku z wydatkami poniesionymi na działalność drużyny oraz drużyn juniorskich.
Wydanie interpretacji indywidualnej dotyczącej podatku od towarów i usług w zakresie prawa do odliczenia podatku od usługi kompleksowej.
Brak możliwości odzyskania podatku w związku z wydatkami poniesionymi na realizację operacji.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT w związku z realizacją projektu.