Obowiązek płatnika w związku ze sfinansowaniem/dofinansowaniem świadczeń z ZFŚS pracownikom, emerytom i rencistom.
Obowiązek płatnika w związku z przekazywaniem świadczenia emerytom i rencistom.
Obowiązek płatnika w związku ze sfinansowaniem/dofinansowaniem pracownikom, emerytom i rencistów świadczeń z ZFŚS.
Obowiązki płatnika w związku z dofinansowaniem/sfinansowaniem pracownikom, emerytom i rencistom z ZFŚS wycieczki integracyjnej, sfinansowaniem spotkania integracyjnego oraz dofinansowaniem/sfinansowaniem biletów i karnetów.
Obowiązki płatnika dotyczące sposobu opodatkowania świadczeń z ZFŚS sfinansowanych pracownikom, emerytom i rencistom
Obowiązki płatnika ciążące na Szkole w związku ze finasowaniem świadczeń z ZFŚS dla pracowników, emerytów i rencistów.
Ustalenie, czy wartość Świadczeń dodatkowych stanowi element podstawy opodatkowania odpłatnego świadczenia Usług wstępu objętych Karnetem allinclusive.
W związku z powyższym stwierdzić należy, że w analizowanym przypadku dofinansowanie przez pracodawcę ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych zakupu świadczeń takich jak zapewnienie pracownikom dostępu do świadczeń sportowo rekreacyjnych, w sytuacji gdy pracownik otrzymuje dokument uprawniający do skorzystania z nich tj. w niniejszej sprawie kartę multisport, podlega zwolnieniu określonemu
Uznanie, że opłaty wpisowe wnoszone przez osoby przystępujące do klubu nie stanowią wynagrodzenia za świadczenie podlegające opodatkowaniu podatkiem VAT.
Czy Wnioskodawca może obniżyć osiągnięty przychód z działalności gospodarczej o koszty związane z zakupem sprzętu zimowego oraz kursów i szkoleń w zakresie nauki narciarstwa?
Stawka VAT w wysokości 8% dla kompleksowej usługi korzystania z lodowiska wraz ze świadczeniem usług pomocniczych, takich jak: wypożyczenie łyżew, kasku oraz ochraniaczy.
Refundacja wartości podatku dochodowego od osób fizycznych za udział pracownika w pogłębionej analizie stanowiskowej oraz zwrot wydatków na cele rekreacyjne i rehabilitacyjne pracownika objęty jest zwolnieniem z art. 21 ust. 1 pkt 137 zaś sfinansowanie szkoleń, warsztatów i pikników nie skutkuje przysporzeniem majątkowym dla pracowników.
Zastosowanie obniżonej stawki podatku VAT dla sprzedaży karnetów fitness obejmujących wstęp na siłownię z możliwością korzystania ze wszystkich zgromadzonych tam urządzeń.
Podatek od towarów i usług w zakresie określenia stawki podatku dla świadczonych przez Wnioskodawcę usług.
Czy przedmiotowe świadczenia wskazane w punktach 1-14 oraz Usługa, której świadczenie rozważa Kontrahent odsprzedawane przez Spółkę na rzecz Pracowników, Spółka powinna opodatkowywać ze stawką 8% (tj. z taką samą stawką jaka widnieje na fakturze zakupowej)?
W zakresie stosowania stawki podatku VAT w wysokości 8% dla sprzedawanych wejść jednorazowych i Karnetów Open uprawniających do wstępu do obiektu rekreacyjnego / centrum fitness z możliwością korzystania z dostępnych tam urządzeń (siłowni, groty solnej, łaźni parowej, sauny suchej) oraz uczestniczeniem w zajęciach - treningach sportowych (np. zumba, pilates, treningi na rowerach, treningi na bieżni
Stawka podatku dla sprzedaży karnetów uprawniających do wejścia do obiektu sportowego i korzystania ze znajdującej się w nim infrastruktury.
Czy udział w zajęciach grupowych na podstawie miesięcznych karnetów wstępu można potraktować jako wymienione w poz. 186 załącznika 3 ustawy o VAT Pozostałe usługi związane z rekreacją - wyłącznie w zakresie wstępu, świadczenie których opodatkowane jest 8% VAT?
Opłaty aktywacyjne jako wynagrodzenie za świadczenie niepodlegające opodatkowaniu VAT.
Określenie stawki podatku dla usług świadczonych przez Wnioskodawcę.
Stawka podatku dla sprzedaży wejść jednorazowych i karnetów uprawniających do wstępu do klubu fitness i korzystania z jego oferty.