Możliwości zastosowania indywidualnej stawki amortyzacyjnej w przypadku zmiany przeznaczenia lokalu z niemieszkalnego na lokal mieszkalny.
Czy poniesienie nakładów w wysokości przewyższającej 30% wartości początkowej na ulepszenie nieruchomości handlowo-usługowej trwale związanej z gruntem, sklasyfikowanej w rodzaju 103 Klasyfikacji Środków Trwałych, która nie była nigdy wcześniej przekazana do użytkowania, a która po raz pierwszy zostanie wprowadzona do ewidencji środków trwałych umożliwia zastosowanie 3-letniego okresu amortyzacji?
Czy poniesienie nakładów w wysokości przewyższającej 30% wartości początkowej na ulepszenie nieruchomości handlowo-usługowej trwale związanej z gruntem, sklasyfikowanej w rodzaju 103 Klasyfikacji Środków Trwałych, wcześniej przekazanej do użytkowania przez poprzedniego właściciela, która po raz pierwszy zostanie wprowadzona do ewidencji środków trwałych umożliwia zastosowanie 3-letniego okresu amortyzacji
Czy przysługuje prawo amortyzacji całości opisanego lokalu użytkowego stanowiącego składnik majątku objętego wspólnością majątkową małżeńską?Czy okres amortyzacji lokalu wynosi 10 lat?Według jakiej stawki amortyzacyjnej będzie można amortyzować ww. lokal użytkowy?
Czy zgodnie z opisanym stanem faktycznym Wnioskodawczyni będzie mogła zastosować indywidualną stawkę amortyzacji dla lokalu, opisaną w art. 22j ust.1 pkt 3 ustawy (okres amortyzacji nie krótszy niż 10 lat)?
Czy w opisanym stanie faktycznym prawidłowe jest przyjęcie, zgodnie z dyspozycją zawartą w art. 22j ust. 1 pkt 3 i ust. 3 pkt 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, indywidualnej stawki amortyzacji środka trwałego uwzględniając, że okres amortyzacji nie może być krótszy niż 10 lat?
Jaką stawką amortyzacyjną można amortyzować ten lokal i jaki będzie okres jego amortyzowania?