Podjęcie dodatkowego zatrudnienia poza prowadzoną działalnością gospodarczą jako nauczyciel przedmiotów zawodowych, w sytuacji, gdy źródłem przychodów będzie działalność wykonywana osobiście (lub stosunek pracy), nie spowoduje utraty prawa do opodatkowania przychodów z działalności gospodarczej w formie karty podatkowej
Stylizacja paznokci u kosmetyczki jako koszt uzyskania przychodów w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą (współpraca reklamowa w internecie).
opodatkowania w formie karty podatkowej usług kosmetycznych polegających na: wykonaniu makijażu permanentnego oraz wypełnianiu ust kwasem hialuronowym
Czy świadczone przez Wnioskodawcę usługi opisane w części G poz. 68 wniosku mieszczą się w definicji masaży leczniczych wymienionych w załączniku nr 4 do ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne w pozycji 88 usługi kosmetyczne i mogą być opodatkowane w formie karty podatkowej?
Czy świadczone przez Wnioskodawcę w Polsce usługi kosmetyczne mogą być opodatkowane zryczałtowanym podatkiem dochodowym w formie karty podatkowej?
Wnioskodawczyni prowadząc pozarolniczą działalność gospodarczą w zakresie usług kosmetycznych może korzystać z opodatkowania w formie karty podatkowej.
Czy po dokonaniu rejestracji działalności gospodarczej, którą Zainteresowana planuje rozpocząć w IV kwartale 2011 r. będzie ona mogła dokonać odliczeń podatku VAT z faktur dotyczących budowy i zakupu wyposażenia, wystawionych przed rozpoczęciem działalności gospodarczej i rejestracji jako podatnika VAT?
Czy w związku ze świadczeniem większości usług kosmetycznych, manicure i pedicure na rzecz Spółki z o.o. traci się możliwość opodatkowania w formie karty podatkowej i należy zawiadomić naczelnika urzędu skarbowego o utracie prawa do kary podatkowej i płacić podatek na zasadach ogólnych przez cały rok?