Opodatkowanie dochodów zagranicznych uzyskanych z tytułu pracy najemnej wykonywanej na terytorium Belgii, Chin, Rosji, Wietnamu, Singapuru i Indonezji.
Opodatkowanie dochodów uzyskanych w związku z pracą wykonywaną na statku morskim (statku towarowym Other Cargo Ship), eksploatowanym w transporcie międzynarodowym przez przedsiębiorstwo z siedzibą i zarządem odpowiednio na Cyprze, w Singapurze i w Szwajcarii, obowiązku złożenia zeznań podatkowych oraz możliwości skorzystania z ulgi abolicyjnej.
Opodatkowanie dochodów z tytułu pracy najemnej na pokładzie statku (Cypr, Singapur, Grecja).
Skutki podatkowe wykonywania pracy najemnej w Singapurze i w Chinach.
Opodatkowanie dochodów uzyskanych w 2015 r. i w latach następnych z pracy najemnej wykonywanej na pokładzie statków morskich eksploatowanych przez przedsiębiorstwa z siedzibą i faktycznym zarządem w Singapurze, na Cyprze oraz w Norwegii
Dochody z pracy najemnej na statkach eksploatowanych w transporcie międzynarodowym przez przedsiębiorstwa z faktycznym zarządem i siedzibą w Norwegii, Singapurze, Malezji, na Cyprze i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Opodatkowanie dochodów uzyskanych z pracy na statkach eksploatowanych przez przedsiębiorstwa z siedzibą i zarządem w Singapurze i Chinach.
Czy wynagrodzenie, które Wnioskodawca otrzymał w 2011 r. na podstawie umowy o pracę z tytułu wykonywania obowiązków inspektora ds. powłok malarskich, w związku z naliczeniem przez Urząd Skarbowy w Norwegii od ww. wynagrodzenia podatku w wysokości 0 powinno zostać opodatkowane w Polsce?
Czy w opisanym wyżej zdarzeniu przyszłym w przypadku umorzenia udziałów Spółki Polska, udziałów Spółki Cypr oraz Spółki Singapur za wynagrodzeniem u Wnioskodawcy powstanie przychód (dochód) w podatku dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 24 ust. 5 pkt 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (zwaną dalej ustawą PIT)?