Czy dochód wynikający z różnicy pomiędzy przychodami otrzymanymi z tytułu zaliczek na pokrycie utrzymania części wspólnych wspólnoty a ich kosztami skoro zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów utrzymania części wspólnych podlega zwolnieniu na podstawie art. 17 ust. 1 pkt 44 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Czy otrzymane zaliczki z tytułu wpłat właścicieli na utrzymanie ich apartamentów
W zakresie ustalenia, czy w związku z zawartym porozumieniem Wspólnota powinna odprowadzić podatek dochodowy od osób prawnych.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT naliczonego wynikającego z faktur zakupowych związanych z realizacją projektu.
Wnioskodawca biorący udział w realizacji projektu nie ma możliwości odliczenia podatku VAT w całości lub w części, w odniesieniu do realizowanego projektu.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT w całości lub w części, w odniesieniu do realizowanego projektu pn. „(…)”.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT w całości lub w części, w odniesieniu do realizowanego projektu.
Wnioskodawca nie ma możliwości odliczenia podatku VAT w całości lub w części, w odniesieniu do realizowanego projektu.
Brak możliwości odzyskania podatku VAT w związku z realizacją projektu.
w zakresie ustalenia: - czy dochody na pokrycie bieżącego utrzymania części wspólnej nieruchomości, dochody zaliczek na fundusz remontowy oraz dochody na pokrycie mediów uiszczanych przez właścicieli lokali użytkowych w budynku mieszkalnym, wchodzących w skład Wspólnoty Mieszkaniowej stanowią dochód Wspólnoty podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych – jest nieprawidłowe, - czy
Ustalenie czy: - otrzymane odszkodowanie od dewelopera, o którym mowa we wniosku za usterki i wady budowlane korzysta ze zwolnienia podatkowego w podatku dochodowym od osób prawnych wynikającym z art. 17 ust. 1 pkt 44 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych; - wartość uzyskanego odszkodowania, o którym mowa we wniosku w postaci lokalu usługowego, który zostanie przeznaczony na potrzeby funkcjonowania
w zakresie braku prawa do odzyskania podatku VAT poniesionego na pokrycie wydatków w ramach projektu
brak możliwość odzyskania/odliczenia podatku VAT w zakresie zrealizowanego projektu „Rewitalizacja zabytkowej kamienicy (...)”
prawo do obniżenia kwoty podatku VAT należnego o podatek naliczony w związku z realizacją projektu
zakresie braku możliwości odzyskania podatku VAT w związku z realizacją projektu
w zakresie prawa do odliczenia podatku naliczonego z tytułu wydatków inwestycyjnych poniesionych w związku z realizacją inwestycje pn. „…”, Gminie przysługuje prawo do odliczenia podatku przy zastosowaniu prewspółczynnika w postaci klucza czasowego.
Warunki uprawniające do odliczenia nie będą spełnione, a Wnioskodawcy nie przysługuje prawo do odliczenia podatku naliczonego w związku z realizacją projektu.
Wnioskodawcy nie przysługuje prawo do odliczenia podatku naliczonego od wydatków poniesionych na realizację projektu.
Wnioskodawcy nie będzie przysługiwać prawo do odliczenia podatku naliczonego w związku z realizacją projektu.
Możliwości odzyskania podatku VAT od wydatków związanych z realizacją projektu inwestycyjnego.
brak możliwości odzyskania podatku VAT w związku z realizacją projektu
Brak prawa do odzyskania podatku od towarów i usług w związku z realizacją projektu.
Prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego w związku z realizacją projektu obejmującego modernizację budynku mieszkalnego.