Prawa do odliczenia części lub całości VAT naliczonego od wydatków związanych z realizacją inwestycji.
Prawo do odliczenia podatku naliczonego od wydatków związanych z nabyciem i montażem instalacji fotowoltaicznych na budynku przedszkola przy zastosowaniu sposobu określenia proporcji oraz brak prawa do odliczenia podatku naliczonego od pozostałych wydatków ponoszonych w ramach projektu.
Prawo do odliczenia podatku naliczonego VAT w związku z realizacją Projektu w części dotyczącej wydatków związanych z termomodernizacją budynku Szkoły i w części dotyczącej wydatków związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT od czynności niepodlegającej opodatkowaniu tj. planowanego podziału Spółki Dzielonej przez przeniesienie części majątku Spółki Dzielonej na Spółkę Przejmującą.
Prawo do obniżenia podatku VAT należnego o podatek VAT naliczony z faktury dokumentującej ponoszone wydatki prz zastosowaniu prewspółczynnika.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT od wydatków poniesionych na wypłatę grantów w formie refundacji części kosztów poniesionych przez mieszkańców uczestniczących w projekcie.
Czy istnieje możliwość odliczenia poniesionego podatku VAT w całości lub w części przez Miasto jako partnera projektu.
Gminie nie przysługuje prawo do odliczenia podatku naliczonego w związku z realizacją Projektu.
Zaliczenie do podstawy opodatkowania wyłącznie wpłat otrzymanych od Mieszkańców z tytułu świadczenia Gminy na rzecz Mieszkańców; Zaliczenie do podstawy opodatkowania wpłat otrzymanych od Mieszkańców oraz kwoty otrzymanego dofinansowania pomniejszonego o przypadającą na nie kwotę podatku należnego. Brak opodatkowania podatkiem VAT czynności przekazania Mieszkańcom Instalacji na własność wraz z upływem
Brak prawa do odliczenia podatku naliczonego od wydatków dotyczących montażu instalacji fotowoltaicznych na budynkach Szkół Podstawowych w związku z realizacją zadania.
Brak uznania otrzymanego dofinansowania za podstawę opodatkowania oraz brak możliwości odzyskania podatku naliczonego od wydatków poniesionych w związku z realizacją projektu.
Podstawa opodatkowania dla usług świadczonych przez gminę na rzecz mieszkańców w związku z realizacją projektu. Prawo do odliczenia pełnej kwoty podatku naliczonego w związku z realizacją projektu.
Brak prawa do obniżenia kwoty podatku należnego VAT o kwotę podatku naliczonego w związku z realizacją projektu.
Brak prawa do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego lub zwrotu podatku VAT w ramach zadania.
Opodatkowanie podatkiem VAT wniesienia aportem do Spółki środków trwałych w postaci paneli fotowoltaicznych oraz prawo do odliczenia podatku VAT w związku z realizacją projektu.
Gmina nie działa w charakterze podatnika podatku VAT w związku z realizacją projektu Instalacji OZE - wpłaty mieszkańców i otrzymane dofinansowanie nie stanowią podstawy opodatkowania podatkiem VAT. Gmina nie ma również prawa do odliczenia podatku VAT.
Brak prawa do odliczenia podatku od towarów i usług od wydatków ponoszonych w ramach realizacji projektu.
Brak prawa do odliczenia podatku VAT w związku z realizacją projektu.
Brak prawa do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego w związku z realizacją projektu.
Brak prawa do odliczenia podatku od towarów i usług nabytych w ramach realizowanego projektu.
Brak opodatkowania podatkiem VAT czynności wykonywanych przez Państwa na rzecz Mieszkańców, brak zobowiązania do opodatkowania podatkiem VAT wpłat otrzymanych od Mieszkańców oraz uzyskanego dofinansowania na realizację projektu.
Brak możliwości odzyskania podatku VAT w całości lub w części w związku z realizacją projektu.
Brak opodatkowania podatkiem VAT czynności wykonywanych na rzecz Mieszkańców, brak zobowiązania do opodatkowania podatkiem VAT wpłat otrzymanych od Mieszkańców oraz uzyskanego dofinansowania na realizację projektu pn. „…” polegającego na zakupie i montażu instalacji fotowoltaicznych, … na/w/przy nieruchomościach stanowiących własność Mieszkańców oraz brak prawa do odliczenia podatku VAT w związku z