Stawka podatku obowiązująca dla usługi polegającej na rozbiórce budynków mieszkalno-usługowych o przeważającej powierzchni mieszkalnej.
Czy Wnioskodawca postąpił słusznie zarachowując koszty likwidacji środków trwałych do nakładów inwestycyjnych?
Czy do wydatków kwalifikujących się do objęcia pomocą należą:wartość netto budynków, które w ramach zamierzonej inwestycji zostaną przeznaczone do rozbiórki;wydatki poniesione na wyburzenie budynków znajdujących się na terenie specjalnej strefy ekonomicznej, w których miejsce, w wyniku planowanej inwestycji, powstaną nowe obiekty przeznaczone na działalność objętą zezwoleniem? (pytanie oznaczone we
Czy kwota zapłacona zbywcy nakładów i koszty notarialne w kwocie 31 223 zł 60 gr mogą podwyższyć wartość początkową gruntu zgodnie z art. 16g ust. 13 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych lub czy istnieje możliwość zaksięgowania poniesionych nakładów w koszty uzyskania przychodów roku 2009?
Czy koszty wskazane w pkt e, j-o, Podatnik może rozliczyć bezpośrednio w kosztach uzyskania przychodów, tzn. nie kapitalizować ich w wartości początkowej środka trwałego jako koszty wytworzenia?
Czy koszt likwidacji środka trwałego trafostacji stanowią wydatek na wytworzenie nowego środka trwałego parkingu?
Czy wydatki związane z rozbiórką budynków stanowią koszt uzyskania przychodów?