Skutki podatkowe otrzymania rekompensaty za mienie pozostawione za granicą.
W zakresie opodatkowania rekompensaty za mienie pozostawione za granicą.
w zakresie skutków podatkowych nabycia prawa do rekompensaty za mienie pozostawione poza granicami Polski oraz skutków podatkowych realizacji prawa do tej rekompensaty
W zakresie skutków podatkowych nabycia prawa do rekompensaty za mienie pozostawione poza granicami Polski oraz skutków podatkowych realizacji prawa do tej rekompensaty.
skutki podatkowe nabycia prawa do rekompensaty za mienie pozostawione poza granicami Polski oraz skutki podatkowe realizacji prawa do tej rekompensaty
skutki podatkowe nabycia prawa do rekompensaty za mienie pozostawione poza granicami Polski oraz skutki podatkowe realizacji prawa do tej rekompensaty
Skutki podatkowe wskazania osoby uprawnionej do rekompensaty za mienie pozostawione poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej.
Czy wnioskodawczyni powinna zapłacić podatek od nabytego w drodze spadku prawa do rekompensaty za mienie nieruchome pozostawione poza granicami RP?
Czy w związku z otrzymaniem rekompensaty za pozostawione za granicą mienie X, będące spadkiem po rodzicach winna wnioskodawczyni ten fakt zgłosić w urzędzie skarbowym i na jakim druku?
Czy Wnioskodawczynie jest zwolniona od podatku dochodowego od osób fizycznych od kwoty 15980 zł + odsetki, czy też jest zobowiązana podatek uiścić, a jeśli tak to w jakiej wysokości?
Czy nabycie rekompensaty za nieruchomości pozostawione poza obecnymi granicami Rzeczypospolitej Polskiej "mienie zabużańskie" podlega opodatkowaniu podatkowi od spadków i darowizn?
Czy w związku z otrzymaniem rekompensaty za "mienie zabużańskie" wystąpi obowiązek zgłoszenia tego faktu w urzędzie skarbowym w świetle ustawy o podatku od spadków i darowizn?
Czy rekompensata, którą będzie jako płatnik realizował B na Pani konto podlega opodatkowaniu podatkiem od spadków i darowizn?
Czy opodatkowana jest podatkiem VAT sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa na rzecz osób, które pozostawiły mienie poza obecnymi granicami państwa polskiego, traktując tą czynność jako związaną z wykonywaniem zadań publicznych nałożonych odrębnymi przepisami wykonywaną w imieniu własnym i na własną odpowiedzialność na podstawie umowy cywilnoprawnej?