Obowiązki płatnika w związku z finansowaniem z ZFŚS spotkań/imprez integracyjnych.
Prawo do odliczenia wydatków związanych ze świadczeniami na rzecz pracowników oraz obowiązku wykazania podatku należnego z tytułu nieodpłatnego świadczenia na rzecz pracowników.
Możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków poniesionych na organizację pikniku rodzinnego dotyczącego udziału pracowników, rodzin pracowników oraz udziału przedstawicieli kontrahentów i ich rodzin w pikniku rodzinnym.
Podatek dochodowy od osób fizycznych w zakresie kosztów uzyskania przychodów w części dotyczącej pracowników wraz z osobami towarzyszącymi (w tym członkami ich rodzin) oraz w części dotyczącej klientów/kontrahentów.
podatku dochodowego od osób prawnych w zakresie możliwości zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków związanych z organizacją imprezy jubileuszowej.
Czy poniesione przez Spó3ke koszty opisanego w stanie faktycznym pikniku, w czeoci przypadaj1cej zarówno na pracowników, jak i zleceniobiorców z rodzinami, mog1 zostaa zaliczone do kosztów uzyskania przychodów na podstawie art. 15 ust. 1 UPDOP?
Możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków poniesionych na organizację spotkania integracyjnego dla pracowników, ich rodzin i osób towarzyszących
Czy prawidłowe jest stanowisko Wnioskodawcy, że wydatki, jakie poniesie Wnioskodawca z tytułu udziału Uczestników w Imprezach integracyjnych i korzystania ze Świadczeń w ramach nich oferowanych stanowią dla Wnioskodawcy w całości koszty uzyskania przychodów w rozumieniu art. 15 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych?
Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie kosztów uzyskania przychodów.
Czy koszty związane z organizacją imprezy integracyjnej w formie pikniku rodzinnego dla pracowników Spółki i członków ich rodzin, a także ewentualnych przyszłych imprez integracyjnych stanowią dla Spółki koszty uzyskania przychodu, o których mowa w art. 15 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych?
Czy koszty związane z organizacją imprezy integracyjnej w formie pikniku rodzinnego dla pracowników Spółki i członków ich rodzin, a także ewentualnych przyszłych imprez integracyjnych stanowią dla Spółki koszty uzyskania przychodu, o których mowa w art. 15 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych?
Podatek dochodowy od osób prawnych w zakresie możliwości zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków poniesionych na organizację imprezy sportowej
Czy wydatki jakie poniesie Wnioskodawca na organizację przyszłych imprez o charakterze integracyjnym dla pracowników i członków ich rodzin będą stanowić koszt uzyskania przychodu?
Czy wydatki poniesione przez Wnioskodawcę w związku z organizacją imprezy o charakterze integracyjnym dla pracowników i członków ich rodzin stanowią koszt uzyskania przychodu?
Czy Spółka będzie uprawniona do zaliczania w koszty uzyskania przychodów całości wydatków ponoszonych w związku z organizacją imprez integracyjnych (zarówno tej części wydatków, która odnosi się do pracowników, jak i tej części, która odnosi się do członków ich rodzin).
Czy wartość zakupionych artykułów spożywczych na zorganizowaną imprezę kulturalno - rozrywkową z zabawą i konkursami dla pracowników, emerytów, rencistów i ich rodzin stanowi ich przychód, o którym mowa w art. 11 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, pomimo, że nie można ustalić wartości świadczenia przypadającej na daną osobę?
w zakresie możliwości zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków poniesionych na organizację imprezy integracyjnej w części przypadającej na pracowników i członków ich rodzin
możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów prowadzonej działalności gospodarczej wydatków związanych z organizacją imprez integracyjnych przeznaczonych dla: pracowników, członków rodzin pracowników, osób towarzyszących niebędących członkami rodzin pracowników.
Czy do kosztów uzyskania przychodów Spółki zalicza się koszty organizacji imprezy w zakresie dotyczącym pracowników czy i ich rodziny?
1. Czy z tytułu uczestnictwa w imprezach firmowych takich jak opisane w stanie faktycznym sportowo-rekreacyjnych po stronie pracowników Wnioskodawcy powstanie przychód ze stosunku pracy podlegający opodatkowaniu PDOF, a w konsekwencji czy Wnioskodawca jako płatnik jest obowiązany obliczyć i pobrać od pracowników zaliczkę na PDOF? 2. Czy Wnioskodawca jest obowiązany wystawić informację PIT-8C dla uczestników