Uznanie przesunięć towarów własnych Spółki za wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów o którym mowa w art. 11 ust. 1 ustawy, obowiązek rejestracji Spółki do celów podatku VAT na terytorium Polski, nieposiadanie przez Spółkę stałego miejsca prowadzenia działalności gospodarczej na terytorium Polski, ustalenie miejsca opodatkowania usług magazynowo-logistycznych zgodnie z art. 28b ustawy tj. na terytorium
Opodatkowanie wewnątrzwspólnotowego nabycia towaru, na podstawie art. 103 ust. 5aa pkt 2 ustawy.
Prawo do odliczenia podatku VAT z tytułu przemieszczeń towarów własnych z Polski do innych krajów członkowskich UE.
Określenie stałego miejsca prowadzenia działalności gospodarczej, prawo do odliczenia podatku naliczonego oraz rozpoznanie WNT z tytułu przemieszczania materiałów własnych.
Brak możliwości odzyskania podatku VAT poniesionego w zw. z realizacją projektu oraz określenie podstawy opodatkowania z tytułu WNT i importu usług.
Czy wykazanie faktury zakupu broni jako wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów jest prawidłowe mimo, że wystawca nie podał czy jest zarejestrowany dla potrzeb transakcji wewnątrzwspólnotowych i wykazał na fakturze VAT obowiązujący w Niemczech?
Podatek od towarów i usług w zakresie opodatkowania nabycia towarów za wynagrodzeniem jak i bez wynagrodzenia oraz momentu powstania obowiązku podatkowego z tytułu wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów.
Rozpoznanie wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów z tytułu nieodpłatnego otrzymania leku
Czy utylizacja opon pozostałych na terytorium Niemiec jest obojętna podatkowo?
Czy otrzymane bonusy stanowią korektę zakupu niestanowiącego nabycia wewnątrzwspólnotowego?
Czy Wnioskodawca prawidłowo traktuje wykonanie usługi bieżnikowania opony powierzonej jako zakup niestanowiący nabycia wewnątrzwspólnotowego?
Czy zakup wyrobu gotowego od spółki L jest nabyciem wewnątrzwspólnotowym?