Czy w opisanej sytuacji świadczenia medyczne będą stanowiły dla pracowników przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych?
Czy w sytuacji opisanej powyżej w odniesieniu do świadczeń medycznych innych niż przewidziane w Kodeksie pracy dla pracowników Spółki objętych programem opieki medycznej powstaje z tego tytułu przychód, który powinien zostać doliczony do przychodu pracownika ze stosunku pracy i opodatkowany podatkiem dochodowym od osób fizycznych?
Czy koszt polisy ubezpieczeniowej opłacanej na rzecz pracowników przez pracodawcę w formie ryczałtu skutkuje powstaniem obowiązku podatkowego w podatku dochodowym od osób fizycznych u tych pracowników? Czy koszt usług medycznych (świadczeń medycznych) opłacanych na rzecz pracowników przez pracodawcę w formie ryczałtu skutkuje powstaniem obowiązku podatkowego w podatku dochodowym od osób fizycznych
Czy wartość abonamentu miesięcznego płaconego za podstawowy pakiet świadczeń medycznych należy doliczać do wynagrodzeń poszczególnych pracowników, a co za tym idzie pobierać podatek dochodowy, pomimo, że zawiera on także badania obowiązkowe, do pokrycia których zobowiązany jest pracodawca i nie jest możliwe wydzielenie płatności tylko za te badania, gdyż oferowane są one w pakiecie? Czy wydanie gadżetów
Czy w powyższym stanie faktycznym pracownicy Spółki uzyskują przychód podlegający opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, od którego Spółka działając jako płatnik zobowiązana jest naliczyć i pobrać zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych? A jeżeli tak, to w jaki sposób należy określić wysokość przychodu przypadającego na poszczególnych pracowników?