Indeks tematów
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Z Ź Ż
Typ dokumentu
Tematy: areszt
Najnowsze   |   Najstarsze
Interpretacja
13.02.2008 Podatki

Czy zasądzenie za okres wsteczny, np. za lata 1990 2007 renty w wysokości utraconych zarobków w związku z utratą zdrowia na skutek tymczasowego aresztowania będzie podlegało podatkowi dochodowemu?Czy zasądzona renta w wysokości emerytury za kilka lat wstecz, natomiast za okres wcześniejszy renta w wysokości utraconych zarobków, będzie podlegała podatkowi dochodowemu?Czy naprawienie szkody za okres

Interpretacja
18.07.2011 Podatki

Należy stwierdzić, iż kwota odszkodowania przyznana na rzecz Wnioskodawcy za niewątpliwie niesłuszne aresztowanie korzysta ze zwolnienia z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 3b ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Interpretacja
12.05.2016 Podatki

Czy na podatniku w momencie wypłaty zasądzonego odszkodowania ciąży zobowiązanie opodatkowania tego przychodu w sytuacji gdy przy ustalaniu kwoty utraconych wynagrodzeń Sąd zmniejszył wartość przyznanego odszkodowania o należny podatek dochodowy od osób fizycznych wyliczony od ogólnych Jego przychodów według obowiązującej skali podatkowej za okres utraconych wynagrodzeń?

Interpretacja
28.12.2021 Podatki

Interpretacja indywidualna dotycząca podatku dochodowego od osób fizycznych w zakresie możliwości zwolnienia z opodatkowania zasądzonego zadośćuczynienia z tytułu niesłusznego tymczasowego aresztowania.