do góry
Bezpłatny dostęp na 30 dni do INFORFK skorzystaj
Pobieranie danych...
 
data dodania: 12.06.2019
codzienne aktualności na Twojej komórce - pobierz aplikację mobilną
 

Kupując kasę starego typu nie można skorzystać z ulgi na jej zakup

W związku z przekroczeniem limitu 20 000 zł od 1 lipca 2019 r. będę obowiązany do ewidencjonowania sprzedaży na rzecz osób prywatnych za pomocą kasy rejestrującej. Czy muszę kupić kasę online? Czy też mogę kupić kasę starego typu i używać jej w swojej działalności? Czy będę mógł skorzystać z ulgi na zakup kas?

Nie musi Pan kupować kasy online. Może Pan nabyć i stosować kasę rejestrującą starego typu. Decydując się na to, musi się Pan jednak liczyć z ograniczeniami. Nie będzie Pan mógł również skorzystać z ulgi na zakup kas.

Czytaj więcej w poradzie: Czy można kupić i stosować kasę rejestrującą niebędącą kasą online >>

RODO 2019. Plusy i minusy zmian od 4 maja

Publikacja zawiera omówienie wszystkich zmian wprowadzonych przez ustawę z 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przejrzysta formuła publikacji pozwala na szybkie zapoznanie się ze zmianami wprowadzonymi w poszczególnych u

Kup już za: 79.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od IFK Platforma Księgowych
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK