Jak SLIM VAT 3 i KSeF wpłyną na współpracę księgowych i biur rachunkowych z klientami
Skoro „trudne czasy tworzą silnych ludzi” to bez wątpienia osoby zajmujące się podatkami będą niebawem góry przenosić. Prawodawca zafundował (i cały czas funduje) zmiany w zakresie podatku VAT w istotny sposób wpływające m.in. na wzajemne relacje księgowych i ich klientów oraz konieczność bieżącej modyfikacji zasad ich współpracy.
W czasie szkolenia skupimy się więc nie tyle na omówieniu zmian merytorycznych w zakresie podatku VAT (chociaż o tych najistotniejszych, ważnych dla omawianych zagadnień również porozmawiamy), ale na tym, które związane z nimi modyfikacje powinni zaimplementować do swoich procesów księgowi, aby efektywnie świadczyć podatnikom swoje usługi.
Termin: 16 czerwca 2023 r., godz. 10:00-14:00
Szkolenie poprowadzi Radosław Kowalski
Gdzie? ONLINE
W programie m.in.:
UWAGA! Programy szkoleń będą na bieżąco aktualizowane o wszystkie wprowadzane zmiany!
Przygotuj nurtujące Cię pytania – nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!
Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Obowiązki biur rachunkowych
Publikacja jest kompleksowym poradnikiem dla biur rachunkowych. Zawiera wzory dokumentów niezbędne do prawidłowego wypełniania obowiązków nałożonych przez ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (AML). Uwzględnia wszystkie zmiany wprowadzone kolejnymi ustawami nowelizującymi z 2021 r., z których ostatnie weszły w życie 12 stycznia 2022 r. Uzupełnieniem poradnika jest ujednolicony tekst ustawy.