do góry
Bezpłatny dostęp na 30 dni do INFORFK skorzystaj
Pobieranie danych...
 
data dodania: 26.06.2020
codzienne aktualności na Twojej komórce - pobierz aplikację mobilną
 

Tarcza antykryzysowa 4.0

W dniu 24 czerwca 2020 r. w życie weszły przepisy ustawy z dnia 19 czerwca 2020 r. o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz o uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 1086). Ustawa ta, zwana tarczą antykryzysową 4.0, wprowadza ważne zmiany dla pracodawców, firm i samorządów, a także dla podatników.

Grafikę możesz pobrać również tutaj >>

Cały dodatek z tabelą objaśniającą rodzaje ułatwień, komu one przysługują, stan poprzedni i stan obecny można pobrać w INFORLEX Księgowość i Kadry Super Premium >>

INFORLEX Twój Biznes Covid-19 i tarcza antykryzysowa

Kompleksowa baza wiedzy z zakresu tarcz antykryzysowych oraz wsparcia finansowego dla firm dotkniętych skutkami epidemii. Wyjaśniamy wszystkie aspekty finansowej pomocy dla przedsiębiorców. Pokazujemy, jak w praktyce korzystać z tarcz antykryzysowych oraz w jaki sposób prawidłowo wypełniać i składać wnioski pomocowe. Doradzamy z jakich świadczeń, ulg i ułatwień mogą skorzystać małe, średnie i duże firmy. Odpowiadamy na pytania, interpretujemy przepisy.

Kup już za: 98.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od IFK Platforma Księgowych
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK