do góry
Bezpłatny dostęp na 30 dni do INFORFK skorzystaj
Pobieranie danych...
 
data dodania: 19.03.2020
codzienne aktualności na Twojej komórce - pobierz aplikację mobilną
 

Bezpłatne webinarium "Koronawirus a prawo pracy"

Grupa INFOR PL zaprasza na bezpłatne webinarium „Koronawirus a prawo pracy” z udziałem znakomitego eksperta z zakresu prawa pracy, Piotra Wojciechowskiego.

Webinarium odbędzie się w terminie: 20 marca br. (piątek), w godz. 10:00 - 11:00

Osoby, które zapisały się na webinarium z datą transmisji 17 marca br., otrzymały maila z nowym linkiem, pod którym odbędzie się szkolenie już w najbliższy piątek (20 marca br., w godz. 10:00 – 11:00). Pozostałych Państwa, zainteresowanych wzięciem udziału w webinarium, zapraszamy do rejestracji pod adresem https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, na szczególnie aktualny temat, tj. praw i obowiązków pracownika i pracodawcy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem koronawirusem COVID 19. Uczestnicy webinarium dowiedzą się o zasadach postępowania w tym okresie ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i higieny, zasad wysyłania pracowników w delegacje służbowe oraz rekomendowanych metod zarządzania czasem pracy i urlopami wypoczynkowymi. ️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Program webinarium "Koronawirus a prawo pracy":

  • Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem.
  • Delegacje służbowe w okresie kwarantanny.
  • Przymusowa weryfikacja stanu zdrowia pracownika - zasady postępowania.
  • Urlopy wypoczynkowe - szczególne zasady udzielania.
  • Czas pracy z formułą pracy zdalnej - skuteczne metody zarządzania czasem pracy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem wirusowym.

Wykorzystamy też najczęściej zadawane pytania oraz odpowiemy na wątpliwości uczestników webinarium.

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Prowadzący:

Piotr Wojciechowski

Ekspert Inforakademia.pl, adwokat, ekspert prawa pracy, publicysta. Były Wicedyrektor Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ramach prac ministerialnych zajmował się sporządzaniem opinii prawnych, brał udział w pracach nad projektami legislacyjnymi, pisał ekspertyzy na potrzeby Komisji Trójstronnej oraz Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy.

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Korzyści dla uczestników webinarium:

Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań.

Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.

Szczegóły organizacyjne:
Webinarium rozpoczyna się 20 marca 2020 r. o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 11.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie.

Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed szkoleniem, otrzymają w mailu link, pod którym odbędzie się transmisja webinarium. Ponowne przypomnienie mailowe, przyjdzie w dniu webinarium, na godzinę przed startem transmisji.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt na bok@infor.pl

W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Organizatorem webinarium jest INFORAKADEMIA - platforma z certyfikowanymi szkoleniami on-line, które odbędziesz bezpiecznie w domu. Zdobądź nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z promocji INFORAKADEMII - 6 modułów w cenie JEDNEGO http://sklep.infor.pl/inforakademia---6-modulow-w-cenie-jednego.html

INFORLEX Twój Biznes KORONAWIRUS i tarcza antykryzysowa

Kompleksowa baza wiedzy dla wszystkich, którzy zostali zmuszeni do stosowania nowych przepisów tzn. tarczy antykryzysowej. Doradzamy, odpowiadamy na pytania, interpretujemy przepisy. Wyjaśniamy, jak w praktyce korzystać z tarczy antykryzysowej, jak prawidłowo wypełniać i składać wnioski o pomoc, kto i na jakich zasadach może korzystać ze zwolnień ze składek ZUS. Teraz dwa dostępy w cenie jednego! Pracuj z domu! Dziel się dostępem ze współpracownikami.

Kup już za: 98.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od IFK Platforma Księgowych
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK