do góry
Bezpłatny dostęp na 30 dni do INFORFK skorzystaj
Pobieranie danych...
 
data dodania: 16.03.2020
codzienne aktualności na Twojej komórce - pobierz aplikację mobilną
 

Koronawirus a prawo pracy - bezpłatne webinarium

IFK zaprasza na bezpłatne webinarium „Koronawirus a prawo pracy”. Webinarium poprowadzi znakomity ekspert z zakresu prawa pracy - Piotr Wojciechowski.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, na szczególnie aktualny temat tj. praw i obowiązków pracownika i pracodawcy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem koronawirusem COVID 19.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się o zasadach postępowania w tym okresie ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i higieny, zasad wysyłania pracowników w delegacje służbowe oraz rekomendowanych metod zarządzania czasem pracy i urlopami wypoczynkowymi.

Koronawirus a prawo pracy:

  • Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem.
  • Delegacje służbowe w okresie kwarantanny.
  • Przymusowa weryfikacja stanu zdrowia pracownika - zasady postępowania.
  • Urlopy wypoczynkowe - szczególne zasady udzielania.
  • Czas pracy z formułą pracy zdalnej - skuteczne metody zarządzania czasem pracy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem wirusowym.

Wykorzystamy też najczęściej zadawane pytania oraz odpowiemy na wątpliwości uczestników webinarium.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium 18 marca br., w godz. 12:00-13:00 - ZAPISZ SIĘ na www.sklep.infor.pl/webinaria

Do zobaczenia.


Piotr Wojciechowski 
Adwokat, ekspert prawa pracy

Ekspert INFORAKADEMIA.PL, adwokat, ekspert prawa pracy, publicysta. Były Wicedyrektor Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ramach prac ministerialnych zajmował się sporządzaniem opinii prawnych, brał udział w pracach nad projektami legislacyjnymi, pisał ekspertyzy na potrzeby Komisji Trójstronnej oraz Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy.

Pracodawca w kryzysie (PDF)

Publikacja zawiera praktyczne wskazówki i omówienie podstawowych instytucji prawa pracy – takich jak przestój, zwolnienia grupowe lub zmiana warunków wynagradzania, które mogą być wykorzystywane przez pracodawców. W książce omówiono także szczególne narzędzia, takie jak porozumienia kryzysowe zawierane z przedstawicielami załogi czy przestój wiążący się z dostępem do finansowania ze środków publicznych. Opracowanie zawiera także omówienie specustawy gospodarczej – tzw. tarczy antykryzysowej.

Kup już za: 49.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od IFK Platforma Księgowych
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK