do góry
Bezpłatny dostęp na 30 dni do INFORFK skorzystaj
Pobieranie danych...
 
data dodania: 23.07.2019
codzienne aktualności na Twojej komórce - pobierz aplikację mobilną
 

Nowy wzór statystycznej karty wypadku przy pracy (Z-KW)

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zmodyfikował wzór statystycznej karty wypadku przy pracy (Z-KW Statystyczna Karta Wypadku), który stanowi załącznik do rozporządzenia.

W porównaniu z dotychczasowym wzorem miejsce dotychczas przewidziane jedynie na pieczęć pracodawcy zastąpiono określeniem "Dane pracodawcy (nazwa i adres)", co w założeniu ma pozostawić pracodawcy dowolność w sposobie wypełnienia tego pola - albo jak dotychczas przy użyciu pieczątki, albo poprzez wybór innej metody.

Karta wypadku przy pracy sporządzona według dotychczasowego wzoru może być stosowana nie dłużej niż do 31 grudnia 2019 r.

Prawo pracy i ZUS 2020 - pakiet STANDARD

Pakiet poradników kompleksowo omawiający zmiany w przepisach prawa pracy regulujących tematykę zatrudnienia w 2020 r. oraz najbardziej popularnych form zatrudnienia cywilnoprawnego . Omawia m.in. problematykę rozliczania czasu pracy w tym roku kalendarzowym, z uwzględnieniem kwestii ograniczeń handlu w niedzielę. Wyczerpująco wskazuje zmiany dotyczące wynagradzania pracowników, nie zapominając przy tym o aspektach podatkowych i ubezpieczeniowych płac.

Kup już za: 49.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od IFK Platforma Księgowych
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK