do góry
Bezpłatny dostęp na 30 dni do INFORFK skorzystaj
Pobieranie danych...
 
data dodania: 18.04.2019
codzienne aktualności na Twojej komórce - pobierz aplikację mobilną
 

Formularz IGH-1 za I kwartał 2019 r. do 23 kwietnia

Resort finansów przypomina, że do 23 kwietnia należy złożyć „Informację dotyczącą funkcjonowania podmiotu urządzającego i prowadzącego działalność w zakresie gier hazardowych”, czyli formularz IGH-1, za I kwartał 2019 r. Można to zrobić m.in. za pomocą Portalu Podatkowego podatki.gov.pl.

Interaktywny formularz IGH-1 wraz z załącznikiem IGH/1A oraz broszurą informacyjną pomocną przy ich wypełnianiu są dostępne pod adresem podatki.gov.pl/e-deklaracje/inne-podatki/.

Aby wysłać dane za pośrednictwem tego formularza do systemu e-Deklaracje, na komputerze należy zainstalować darmowe komponenty, opisane w rozdziale 2. instrukcji korzystania z formularzy interaktywnych. Dowiedz się więcej o składaniu dokumentów bezpośrednio z formularzy interaktywnych PDF.

System e-Deklaracje przyjmuje dokumenty elektroniczne zawierające dane opisane wzorem dokumentu elektronicznego IGH-1(1) o numerze 2018/07/18/5597, opublikowanym 18.07.2018 r. w CRWDE ePUAP.

Źródło: Ministerstwo Finansów

Przedsiębiorca i pracodawca w kryzysie – komplet e-booków

Komplet poradników w których kompleksowo omawiamy rozwiązania antykryzysowe dla przedsiębiorców i pracodawców wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. W publikacjach przedstawiamy m.in.: udogodnienia w płatnościach podatków, instrumenty pomocowe służące poprawie płynności finansowej przedsiębiorców a także praktyczne wskazówki i omówienie podstawowych instytucji i narzędzi prawa pracy – takich jak przestój, zwolnienia grupowe lub zmiana warunków wynagradzania, które mogą być wykorzystywane przez pracodawców. W poradnikach opisujemy instrumenty

Kup już za: 79.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od IFK Platforma Księgowych
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK