do góry
Bezpłatny dostęp na 30 dni do INFORFK skorzystaj
Pobieranie danych...
 
data dodania: 11.07.2018
codzienne aktualności na Twojej komórce - pobierz aplikację mobilną
 

Nowe wzory znaków akcyzy

Nowe wzory znaków akcyzy na wyroby tytoniowe i susz tytoniowy oraz wyroby spirytusowe określone w rozporządzeniu Ministra Finansów z 29 maja 2018 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie oznaczania wyrobów akcyzowych znakami akcyzy będą mogły być stosowane od 1 stycznia 2019 r.

Znowelizowane rozporządzenie przewiduje, że dotychczas obowiązujące wzory znaków akcyzy na wyroby tytoniowe i susz tytoniowy w przypadku produkcji krajowej oraz importu i nabycia wewnątrzwspólnotowego będą mogły być nanoszone na opakowania jednostkowe tych wyrobów do 20 maja 2019 r.

Rozporządzenie Ministra Finansów z 29 maja 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie oznaczania wyrobów akcyzowych znakami akcyzy - Dz.U. z 2018 r. poz. 1178

Oprac. Magdalena Miklewska

Odsłuchaj swoje aktualności >>

INFORLEX Księgowość i KadryKompleksowa baza wiedzy adresowana do księgowych, kadrowych z rynku firm oraz biur rachunkowych.

Zawiera:
ujednolicone akty prawne, porady i artykuły publikowane w czasopismach INFOR PL, profesjonalne doradztwo ekspertów, zaawansowane narzędzia i funkcjonalności

Kup już za: 425.00 zł

Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od IFK Platforma Księgowych
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK